Fondclub Gooi & Eemland

Dit seizoen zal de voorlopige uitslag van de Fondclub Gooi & Eemland geplaatst worden op deze site.
De definitieve uitslag zal gemaild worden naar alle leden waarvan een mailadres bekend is.

Klik hier voor de wijziging jonge duiven competitie


Winnaar Salbris, Dik Hendriksen uit Amersfoort

 

Rapportage Salbris

Definitieve uitslag Salbris 23 Mei

Kampioenschappen dagfond 

 

 

 

Winnaar Limoges, Marcel Outshoven uit Zeist,

 

Rapportage Limoges

Definitieve uitslag Limoges

Kampioenschappen overnacht

 

 

 

 

Winnaars Vierzon, G. & H. Calis uit Bussum

Rapportage Vierzon

Stamkaart winnende duif Juliette

Definitieve uitslag Vierzon

Kampioenschappen dagfond

 

 

 

 

 

Winnaar St. Vincent, Chris Wanrooij uit Almere

Rapportage St. Vincent

Definitieve uitslag St. Vincent

 

 

 

 

Winnaar Periqueux, Martijn Schuerink uit Amersfoort

Rapportage Periqueux

Definitieve uitslag Periqueux

 

 

Winnaar Vierzon, G. & H. Calis uit Bussum

Rapportage Vierzon2

Stamkaart winnende duif

Definitieve uitslag Vierzon 19/6

 

 

 

Winnaar Mont de Marsan, Corne van Oeveren uit Overberg

Rapportage Mont de Marsan

Definitieve uitslag Mont de Marsan

 

page1image11776

Winnaar Agen, Ton Maassen uit Amersfoort

Rapportage Agen

Definitieve uitslag Agen

 

 

 

Winnaar Issoudun, Hornsveld-Krol uit Soest

Rapportage Issoudun

Definitieve uitslag Issoudun

 

 

Winnaar Cahors, J. Doppenberg jr uit Voorthuizen

Rapportage Cahors

Definitieve uitslag Cahors

 

 

 

 


Winnaar Dax, J. Doppenberg Jr. uit Voorthuizen

Rapportage Dax

Definitieve uitslag Dax

 

 

 

 

Winnaar Barcelona, Comb. Hartog uit Laren

Rapportage Barcelona

Definitieve uitslag Barcelona

 

 

Winnaar Chateauroux, G. & H. Calis uit Bussum

Rapportage Chateauroux

Definitieve uitslag Chateauroux

 

 

Winnaar Marseille, G.J.A. de Klerk uit Almere

Definitieve uitslag Marseille

rapportage Marseille

 

 

 

 

 

 


Winnaar Bergerac, W. v/d Hoek uit Putten

Rapportage Bergerac

Definitieve uitslag Bergerac (Libourne)

Kampioenschappen

 

 

 

 

Winnaar Narbonne, Kees Cluistra uit Nederhorst den Berg

Definitieve uitslag Narbonne

Rapportage Narbonne

 

 

 

 

Winnaar Perpignan, G.J.A de Klerk uit Almere.

Rapportage Perpignan

Definitieve uitslag Perpignan

 

 

 

 

Winnaar Roye, van Zoeren uit Putten.

Definitieve uitslag Roye

Rapportage Roye


Winnaar Pt. St. Maxence, I. de Lang uit Soest.

Rapportage Pt. St. Maxence

Definitieve uitslag Pt. St. Maxence

 

 

 

 

Winnaar Nanteuil, Robin Rigter uit Eemnes.

Rapportage Nanteuil

Definitieve uitslag Nanteuil

 

 

 

Winnaar Pt. St. Maxence, Comb. Voorn-Dietvorst uit Hilversum

Definitieve uitslag Pt. St. Maxence

Rapportage Pt.St. Maxence

 

 

 

 

Winnaar Sens, H. Kaars uit almere

Definitieve uitslag Sens

Rapportage Sens