Gert Doppenberg wint Pt. St. Maxence

Afgelopen zaterdag een vlucht oorspronkelijk vanuit Melun maar vanwege het warme weer zijn ze terug gekomen naar
Pt. St. Maxence een vlucht van 392 km.
De duiven werden om 07:00 uur gelost en begonnen hun reis terug naar Putten waar de eerste duif in onze vereniging viel bij Gert Doppenberg om 12:43 uur, deze duif haalde een snelheid van 74,5 km per uur dat is 1142 meter per minuut.
Dat Gert Doppenberg nu een 1e duif heeft in onze vereniging kon niet uitblijven want de laatste weken zagen we dat Gert zijn duiven beter kwamen, hij had er regelmatig een aantal bij de eerste 10 in onze vereniging.
Gert Doppenberg is eerste in de A en Chris Verhoef is eerste in de B groep.
Gert Doppenberg 1,4,9 en 10
Aren Dokter 2 en 8
Aart van Zoeren 3
Comb. Boeve – Drost 5 en 7
Gert Jan van Putten 6
Voor de volledige uitslag klik op de link seizoen info bovenaan deze pagina en dan op uitslagen.
En voor de tussenstand klik op de link seizoen info bovenaan deze pagina en dan op kampioenschappen.